AYIKCAN Emlak Pazarlama, YÜKSEL AYIKCAN'ın önderliğinde 1980'den beri Anadoluhisarı'nda Emlak Danışmanlığı konusunda hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok saygın ve tanınmış kişiye hizmet veren AYIKCAN'ın ağırlıklı portföyü YALI ve Boğaz manzaralı mülklerden oluşmaktadır.

 

38 yılı aşan gayrimenkul danışmanlığı hayatında 50'den fazla yalının satış ve kiralanmasına aracılık eden AYIKCAN, 2005 senesinde Para Dergisi tarafından gayrimenkul alanında "Yılın Satış Sihirbazı" seçilmiştir. Boğaz'ın her iki yakasında da hizmet veren AYIKCAN'ın portföyünde satılık ve kiralık olmak üzere 60'a yakın yalı bulunmaktadır.

 

AYIKCAN, 2013 yılının Ocak ayında kendisine ait "Boğaziçi Yalıları" markasını da tescil ettirmiştir.

Ülkesinde gayrimenkul alanında en iyilerini seçen ve onlarla işbirliği içine giren LeadingRE (Leading Real Estate Companies of the World) firması Türkiye'de kendisine ortak olarak AYIKCAN'ı seçti.

Boğaz hattında Yalı ve manzaralı mülk denince ilk akla gelen danışmanlık firması olan AYIKCAN Emlak, dünya çapında 70 ülkede 4.300 ofis ve 130.000 satış ortağı ile dünyanın konusunda lider gayrimenkul şirketlerini internet üzerinde biraraya getiren ve dünya çapında geniş bir ağa sahip olan Leading Real Estate Companies of the World firması ile Haziran 2014 itibariyle önemli bir işbirliğine imza attı. AYIKCAN bu işbirliği ile LeadingRE'nin global ağında yer alan 50 ülkedeki yabancı yatırımcılara portföyünü açma ve ülkemizde dünya çapında yatırım yapmayı planlayan müşterilerine de uluslararası hizmet verme imkanına kavuştu.

AYIKCAN LaedingRE'nin Türkiye'deki tek iş ortağı olma özelliğini de taşıyor. Leading Real Estate Companies of the World hakkında daha detaylı bilgi almak için www.leadingRE.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz

  • Black Instagram Icon
  • Black Twitter Icon
  • Instagram Social Icon
  • Black Flickr Icon
  • Black Facebook Icon
  • Siyah Google+ Simge

© COPYRIGHT 2015 AYIKCAN EMLAK PAZARLAMA. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.